12 пакетів медичних послуг, які можуть надаватися у КНП «Олександрівська ЦРЛ» відповідати вимогам НСЗУ

Намагання більш чітко визначити гарантії держави в сфері  охорони здоровꞌя – загально-світова тенденція. Тому всі країни постають серед необхідністю так званої раціоналізації в системі охорони здоровꞌя. Інструментом прозорої та передбачуваної раціоналізації є гарантований пакет.

Гарантований пакет – це набір правил щодо того, які послуги гарантовані пацієнтам, якими є правила їх отримання, чи всі пацієнти мають право на їх отримання.

Запровадження гарантованого пакету дасть можливість впорядкувати надання послуг в сфері охорони здоровꞌя, допоможе зробити правила роботи системи більш зрозумілими як пацієнтам, так і лікарям.

В українському законодавстві для позначення гарантованого пакету було обрано термін «програма медичних гарантій». Програма медичних гарантій – перелік та обсяг медичних послуг та ліків, які гарантуються населенню та сплачуються з державного бюджету на основі єдиних національних тарифів.

На сайті НСЗУ опубліковані 27 оголошень, які відповідають 27 пакетам медичних послуг. В кожному оголошенні описані умови закупівлі та специфікації, а також тарифи для оплати послуг в межах пакету.

Кожен заклад самостійно обирає, за якими оголошеннями (тобто пакетами), заклад подає заяву до НСЗУ для укладання договору. Цей вибір має грунтуватися на тому, чи відповідають умови надання медичних послуг в закладах умовам закупівель, чи зможе заклад забезпечити всі послуги, які описані в специфікації, чи є робота за пакетом економічно обгрунтованою для закладу, а також чи бажає заклад в майбутньому надавати ті чи інші послуги.

Адміністрація КНП «Олександрівська ЦРЛ» обрала ті пакети медичних послуг, які можуть надаватися у закладі і відповідати вимогам НСЗУ.

Таких пакетів 12 (завантажити)

Кількість переглядів: 34