2014 рік пройде під знаком 200-річчя з дня народження Великого сина України Тараса Шевченка

Щопонеділкова оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів   та начальниками відділів та управлінь, яку провів голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв за участі голови районної ради Василя Скляренка 13 січня, була присвячена підготовці до відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. З інформацією про відзначення  вікопомної дати на нараді виступили начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Мічкур та головний спеціаліст відділу освіти Сергій Тимко.

З метою гідного вшанування памяті Великого Кобзаря у районі планується провести цілий ряд заходів у навчальних та культосвітніх закладах. Зокрема читацькі конференції, урочисті лінійки, тематичні бесіди, літературно – музичні композиції та літературні читання, організувати виставки, конкурси та інше.

Підбиваючи підсумки наради, голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв наголосив, що нинішній 2014 рік пройде під знаком 200-річчя з дня народження Великого сина України Тараса Шевченка.

Президент України наголошує – гідне відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка має сприяти єдності українського народу, зміцненню гордості за славетних пращурів, є прикладом справжньої любові до свого народу, до нашої України, підкреслив голова райдержадміністрації.

Кількість переглядів: 119