22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Шановні жителі Олександрівщини!

77 років тому, недільного ранку 22 червня 1941 року над самим існуванням Українського народу нависла загроза. Гітлерівський фашизм віроломно напав на нашу землю маючи на меті не лише захопити Україну, а й знищити більшість її населення. Фронт двічі прокотився Україною, засипаючи її солдатськими могилами. Страшна війна охопила болем і стражданнями кожну родину, забрала мільйони людських життів.

Сьогодні, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, ми згадуємо усіх тих, хто віддав найцінніше – своє життя, захищаючи рідну землю, та усіх невинних жертв тих кривавих років. Світла пам’ять про них завжди житиме в серцях нащадків.

Нині, коли за свободу рідної Батьківщини знову гинуть наші співвітчизники, ми як ніколи, розуміємо, наскільки крихким може бути мир, і надзвичайно цінуємо самовідданість наших захисників.

Наш обов’язок оберігати мир і спокій у державі, жити дружбі і злагоді. Заради дітей та онуків, перед світлою пам’яттю всіх, хто загинув у тій війні. Адже саме за мир віддали свої життя наші воїни, всі, хто зі зброєю в руках відстоював свободу і незалежність Батьківщини. Тож будьмо гідними їхнього подвигу!

Добра і щастя всім живим, вічний спокій полеглим !

З повагою,

Ольга БОРОТА, голова районної державної адміністрації

Кількість переглядів: 16