22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня в Україні відзначався День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 69 років тому саме в цей день гітлерівська Німеччина розпочала одну з найкривавіших війн проти колишнього Радянського Союзу. Для нашого народу це була визвольна війна, вітчизняна, бо ми боронили свою землю.
    Цій скорботній даті були присвячені мітинг-реквієм та панахида за жертвами війни, які відбулися в Олександрівці у вівторок, 22 червня. Біля пам’ятника воїнам-визволителям зібралися олександрівці, щоб вшанувати пам’ять загиблих, вклонитися в пошані ветеранам-фронтовикам. У руках присутніх запалені свічки і квіти. Поминальну панахиду за загиблими відправив настоятель Свято-Успенської церкви митрофорний протоієрей Володимир.
    До присутніх зі словами пам’яті-подяки, пам’яті-спогаду звернувся голова районної державної адміністрації В.Авксентьєв. Виступив на мітингу і голова районної організації ветеранів України В.Король. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. У виконанні хору ветеранів прозвучали пісні на військово-патріотичну тематику. Учасники мітингу-реквієм вшанували пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни покладанням квітів до підніжжя пам’ятника та поставили десятки запалених свічок.
Кількість переглядів: 315