Вступай до збройних сил України

12 вересня в приміщенні Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся черговий профорієнтаційний захід спільно з представником Олександрівського військомату військовим комісаром підполковником Антоновим Юрієм  Вікторовичем- семінар для безробітних з орієнтації на службу в збройних силах України.

Метою даного заходу було інформування безробітних щодо можливостей вирішення проблем зайнятості шляхом укладання контракту.Присутні були детально ознайомлені з алгоритмом укладання контракту, особливостями проходження військової служби за  контрактом, термінами проходження служби та умовами матеріального забезпечення військовослужбовців- контрактників, переліком пільг та змінами в законодавстві, що стосуються військовослужбовців та членів їх сімей.

Особлива увага приділялась питанням соціального захисту військовослужбовців. Держава гарантує військовослужбовцям вихід на пенсію на пільгових умовах,надання житла на час проходження військової служби та можливість отримання житла,військової спеціальності,право на безкоштовне та пільгове здобуття вищої освіти у військових навчальних закладах,лікування та оздоровлення.

Кількість переглядів: 2