За час карантину у країні зросла кількість безробітних. Часто компанії, особливо малі, змушені звільняти працівників через брак коштів на заробітну плату.
Щоб підтримати  людей у такій ситуації, в Україні на час карантину скасували семиденний період для пошуку прийнятної роботи. Тепер реєструвати безробітних будуть першого ж дня після подання заяви до центру зайнятості; виплати призначать з цього ж дня. А безробітні можуть не відвідувати службу зайнятості впродовж 30 і більше календарних днів. Це передбачено постановою Уряду від 29 березня 2020 року № 244 “Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу”.

📢 Як комунікувати зі службою зайнятості? Можна телефоном, електронкою. ДСЗУ запровадила на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів. Прийом документів здійснюється засобами електронного зв’язку або через скриньки для прийому кореспонденції, розміщені у кожному центрі зайнятості. Для уточнення варто зателефонувати за такими номерами:
📞 Контакти обласних центрів зайнятості: https://bit.ly/2UPqd6U
📞 Телефонні номери “гарячих ліній” обласних центрів зайнятості: https://is.gd/Zs1MEj
Детальніше про це можна почитати у статті фахівця системи БПД зі Стрийщини Марії Николаїшин на сайті “Обозреватель”: https://bit.ly/2wMJNsF
І пам’ятайте, що ⚖️правову допомогу ви можете отримати
за безкоштовним телефоном системи БПД 0 800-213-103
✅ у публічному чаті Телеграм-каналу «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaidchat
✅ у приватному чаті системи БПД у Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html
✅ у приватному чаті системи БПД у Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html
✅ написавши на електронну пошту центру з надання БВПД (адреси можна дізнатися за посиланням https://www.legalaid.gov.ua
☑️ до відділу «Олександрівське бюро правової допомоги» Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна звернутися за адресою: смт. Олександрівка, вул. Незалежності України, 63. тел.: (05242) 3-25-98, (067)-142-12-15. Електронна пошта: oleksandrivske@legalaid.kr.ua
#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid #ПравоваКонсультація

Кількість переглядів: 2