28 жовтня – День визволення України

Шановні земляки! Дорогі ветерани!

Сьогодні ми відзначаємо 76-у річницю визволення України від нацистських  загарбників.

Друга світова війна завдала ран багатьом країнам світу, та не буде перебільшенням сказати, що для України її наслідки були одними з найтяжчих.

Доля розпорядилася так, що вогняний смерч війни двічі пронісся нашою землею – під час відступу радянських військ в 1941 році і в ході визволення України від нацистських загарбників.

Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Перед трудівниками тилу, для яких вищий сенс тих голодних і холодних років сконцентрувався у гаслі “Все для фронту, все для перемоги!”. Перед святою самопожертвою солдатських вдів, які несли до кінця разом з похоронками свій  хрест.  Перед дітьми війни, у яких вона відібрала найкращу пору життя.

Український народ завжди буде пам’ятати тих, хто гідно пройшов дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок – мужньо захистив нашу землю від фашистських нападників і свято береже бойові та військові традиції героїчного минулого.

Низький уклін усім, хто наближав світлий день визволення!

Ми будемо гідними їх нащадками.

Шановні земляки, щиро вітаю вас з 76-ю річницею звіль­нення України від нацистських загарбників! Ми пам’ятаємо на якій героїчній землі живемо. Хай сила цієї землі допомагає долати труднощі, яких сьогодні, на жаль, багато у нашій державі. Однак – наш народ – сильний духом і вірний ідеалам добра і справедливості – і це назавжди! Бажаю всім мирних років життя, чистого світлого неба і великого людського щастя.

Нехай єднає нас надія на краще майбутнє у мирі та злагоді, додаючи віри у здійснення заповітних мрій і сподівань в ім’я процвітання рідної землі.

Слава Україні!

З повагою,

Андрій ЛАПА,  голова районної державної адміністрації

Кількість переглядів: 16