28 жовтня – День визволення України

Шановні земляки! Дорогі ветерани!

Сьогодні ми відзначаємо 74 річницю визволення України від фашистських загарбників.

Друга світова війна завдала ран багатьом країнам світу, та не буде перебільшенням сказати, що для України її наслідки були одними з найтяжчих.

Доля розпорядилася так, що вогняний смерч війни двічі пронісся нашою землею – під час відступу радянських військ в 1941 році і в ході визволення України від фашистських загарбників.

Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Перед трудівниками тилу, для яких вищий сенс тих голодних і холодних років сконцентрувався у гаслі “Все для фронту, все для перемоги!”. Перед святою самопожертвою солдатських вдів, які несли до кінця разом з похоронками свій не підйомний хрест.  Перед дітьми війни, у яких вона відібрала найкращу пору життя.

Український народ завжди буде пам’ятати тих, хто гідно пройшов дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок – мужньо захистив нашу землю від фашистських нападників і свято береже бойові та військові традиції героїчного минулого.

Низький уклін усім, хто наближав світлий день визволення!

Ми будемо гідними їх нащадками.

Шановні земляки, щиро вітаю вас з 74-ю річницею звіль­нення України від німецько-фашистських загарбників! Ми пам’ятаємо на якій героїчній землі живемо. Хай сила цієї землі допомагає долати труднощі, яких сьогодні, на жаль, багато у нашій державі. Однак – наш народ – сильний духом і вірний ідеалам добра і справедливості – і це назавжди! Бажаю всім мирних років життя, чистого світлого неба і великого людського щастя.

Нехай єднає нас надія на краще майбутнє у мирі та злагоді, додаючи віри у здійснення заповітних мрій і сподівань в ім’я процвітання рідної землі.

Слава Україні!

З повагою,

Ольга БОРОТА, голова районної державної адміністрації

Кількість переглядів: 15