3 грудня – Міжнародний День інвалідів

    Уже традиційно 3 грудня вся світова спільнота привертає увагу громадськості до людей, повноцінних членів суспільства, які стали заручниками каліцтва.
    В територіальному центрі УПСЗН, який очолює Л.Емірова, соціальний працівник-організатор Тетяна Михайлівна Цимбал організувала годину зустрічі, спілкування інвалідів різних категорій.
    Зі словами розради та побажаннями здоров’я, натхнення, любові, милосердя, запевненнями про державну підтримку до інвалідів звернулись заступник голови районної державної адміністрації Л.Нечепоренко, голова районної ради В.Скляренко, голова райкому профспілки працівників державних установ О.Геращенко, директор територіального центру Л.Емірова.
    Тетяна Михайлівна представила кожного із запрошених, розповіла про його сім’ю, уподобання, таланти.
    Учасники народного самодіяльного хору (ветеранів) О.Курченко, Л.Пустовіт порадували гостей майстерно виконаними піснями, а М.Губанов — гумором. Подарував їм свій композиторський і співочий талант А.Борисенко, який написав музику на слова О.ІПпирко, Н.Купчинської й інших поетів.
    На завершення відбулася дружня бесіда за столом, де не стихала розмова, жарти і впевненість в тому, що такі зустрічі мають бути частішими. Адже це не лише спасіння від самотності, а й повноцінне здорове життя.
    Окрасою заходу стала виставка робіт — вишиванок, в’язаних шпицями і гачком, Ольги Василівни Горобець, яка надихнула багатьох взятися за п’яльця, голку й нитки, шпиці та гачок.
Кількість переглядів: 50