58 річницю створення відсвяткувала військова частина

2 травня військова частина А 0981, що дислокується у смт Лісовому, відсвяткувала 58 річницю з дня заснування. З цієї нагоди на центральній площі селища відбулося урочисте шикування особового складу частини. Зі святом військовослужбовців та жителів селища привітали голова районної ради Григорій Гончаренко, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, перший заступник голови Новомиргородської райдержадміністрації Людмила Чорномор, керівник апарату Маловисківської райдержадміністрації Анна Гончарова, Лісівський селищний голова Олексій Пічкур, голова Координаційної Ради МГО “Родина Мазеп” Ігор Мазепа, ветерани військової частини, школярі.

Анатолій Каражбей та Григорій Гончаренко вручили військовослужбовцям Нагрудний знак “За заслуги перед районом” та грамоти райдержадміністрації та районної ради. Подарунки та нагороди з нагоди свята військовим також вручили гості. Зокрема, голова Координаційної Ради МГО “Родина Мазеп” Ігор Мазепа вручив військовослужбовцям  “Лицарсткий хрест родини Мазеп” та медалі.

Командир частини Олександр Заяць оголосив  накази про заохочення та нагородження почесними знаками військовослужбовців та працівників.

Святкування  продовжилося святковим концертом, який підготували артисти з Новомиргорода та Малої Виски.

Всіх присутніх пригостили також солдатською кашею.

Кількість переглядів: 62