6 грудня – День Збройних Сил України

6 грудня у будинку офіцерів військової частини А 0981, що знаходиться на території селища Лісового відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України. Розпочалися вони урочистим винесенням на сцену  Бойового та червоного прапорів.

Військових з професійним святом привітали командир військової частини Ігор Погорельський, заступники командира Олег Петрушенко та Сергій Філіпов. Було зачитано Наказ „Про заохочення особового складу військової частини з нагоди 22-ї річниці Збройних Сил України”, згідно якого за старанність у виконанні службових обов’язків, за військову дисципліну  оголошено подяку 83-м військовослужбовцям, 15 – нагороджено  Грамотою, 2-м солдатам служби за контрактом присвоєно військове звання старший солдат.

З святом військових привітали заступник голови районної  державної адміністрації Людмила Литвин та заступник голови районної ради Олександр Невмержицький, Лісівський селищний голова Вадим   Галкін,  який за активну участь у вирішенні проблемних питань селищної громади вручив  Грамоти військовослужбовцям.

На завершення урочистостей було зачитано вітання начальника штабу Збройних Сил України.

Після урочистостей відбувся святковий концерт, що подарували військовим працівники  районного  Будинку культури.

Кількість переглядів: 127