75 річниця заснування Кіровоградщини!

Дорогі жителі області – щиро вітаємо вас зі знаменною датою –
75 річницею заснування Кіровоградщини!

Кіровоградщина – це не просто центр України, це по-справжньому центровий регіон – тут б’ється енергетичне серце нашої держави, тут зароджувався український професійний театр і “школа радості” Сухомлинського, формувалась потужна хореографічна школа і багаторічні традиції та досвід сільськогосподарського машинобудування, наша область – це край родючих чорноземів та працьовитих людей. Нам є чим пишатися, але є й до чого прагнути.

Ми дякуємо усім ветеранам, які відстоювали свободу рідного краю у кровопролитних боях, усім трудівникам поля, усім, хто працює у заводських цехах, хто навчає дітей, діячам культури і мистецтва, усім-усім жителям області за невтомну і плідну працю. Адже обличчя будь-якого регіону – це його люди, ви і є та основа, що формує міць Кіровоградщини.

Які б складні завдання не ставило перед нами саме життя задля розвитку області, знаємо, нам під силу їх виконати, якщо будемо діяти разом, об’єднавши зусилля – влада і громада.

Будьмо гордими своєю малою батьківщиною, впевненими у її щасливому майбутньому, вірними традиціям виховання батьків і дідів, відданими рідному краю.

З повагою 

Андрій НІКОЛАЄНКО,

Голова обласної державної адміністрації

Микола КОВАЛЬЧУК, 

Голова обласної ради

Кількість переглядів: 90