8 січня – 69-та річниця визволення Олександрівки від фашистських загарбників

Є в нашій історії  події і дати , які навіки залишаються в пам”яті народній, однаково дорогі для всіх поколінь.  До таких належить і день визволення села чи міста від німецько-фашистських загарбників. У  ці різдвяні дні  минає 69 років  з дня визволення Олександрівки від лютого ворога –фашизму. Саме на другий день Різдва ,8 січня 1944 року,  частини п’ятої  повітряно-десантної і 375 –ої стрілецької дивізій,зламавши опір ворога , ввійшли в Олександрівку.

Саме цій вікопомній даті були присвячені урочистості, які відбулися
8 січня 2013 року в залі засідань районної державної адміністрації, в яких взяли участь  перший  заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота, заступник голови РДА  Людмила Литвин  та заступник голови районної ради Олександо Невмержицький. 

Олександр Невмержицький та Людмила Литвин від імені влади привітали  учасників зібрання зі святом визволення  селища Олександрівки від   ворога, висловили слова  найщирішої вдячності ветеранам Великої Вітчизняної війни за їх  безсмертний подвиг, здійснений  у роки війни . До присутніх    звернулися також голова районної організації ветеранів України Василь Король та  син фронтовика, голова районної організації товариства сприяння обороні України Борис Безсмолий. Саме Борис Безсмолий  разом  зі своїм сином зняли незабутній документальний фільм  про фронтовиків Олександрівщини.

Цей фільм демонструвався під час урочистостей з нагоди Дня визволення Олександрівки і викликав у серцях присутніх почуття патріотизму і незабутньої пам”яті  про тих, кого вже немає поряд з нами.

 Учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури, дитячої музичної школи та хор ветеранів подарували  учасникам свята чудові музичні номери та пісні на військову тематику, прозу про Велику Вітчизняну війну.

Після урочистих зборів та святкового концерту учасники зібрання поклали квіти  до пам’ятника загиблим воїнам-землякам. 

А селищна рада та селищна ветеранська  організація влаштували для ветеранів святковий стіл.

 


Кількість переглядів: 71