У центрі уваги галузь освіти

28 вересня голова районної державної адміністрації Андрій Лапа, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей та завідувач сектору освіти райдержадміністрації Сергій Тимко побували в опорних школах комунальних закладів Олександрівський НВК №1 та №2. Далі

Програма заходів на AGROEXPO-2020 та ПОКРОВСЬКОМУ ЯРМАРКУ-2020 30 ВЕРЕСНЯ – 3 ЖОВТНЯ

1 День

30 ВЕРЕСНЯ

 9.00 – початок роботи виставки (статичні експозиції на відкритій виставковій площі та в критому павільйоні, виставка тваринництва та виставка AUTOLAND)

11.00 – офіційне відкриття виставки (сцена «Покровського Ярмарку») та «Покровського Ярмарку» за участю символа-бренда Мартина Борулі.

11.00-12.30 – конференція “Нові горизонти в Агросекторі з рішеннями від Київстар” (конференц-зала №2)

11.30-14.20 – міжнародний семінар “Сучасні проблеми агропромислового комплексу області та перспективи розвитку в умовах зміни клімату” (конференц-зала №1)

12.00-13.10 – польові демонстрації роботи с/г техніки (полігон для демопоказів)

17.00 – завершення роботи виставки Далі

Наші спортсмени знову найкращі!

На початку апаратної наради голова райдержадміністрації Андрій Лапа та голова районної ради Григорій Гончаренко відзначили юних спортсменів Олександрівщини районними відзнаками за значні досягнення у спорті. Далі

Протидія поширенню коронавірусної інфекції на території району

Про оперативну ситуацію щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на території району йшла мова на оперативній нараді, яку 28 вересня  провів голова райдержадміністрації Андрій Лапа.

За інформацією  директора КНП  “Олександрівська РЦР” Алли Гресь та головного лікаря КНП “Олександрівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Олександра Зубахи станом на 28 вересня ситуація в районі контрольована. Інфікованих осіб наразі немає. Далі

Відбулося засідання спостережної комісії

28 вересня  під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Миколи Старченка відбулося засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації з умовно-дострокового звільнення засуджених. Далі

Шановні жителі Розумівки!

У свято Воздвиження Хреста Господнього прийміть найщиріші вітання з нагоди  Дня  села!

Ваше село особливе , як для  його жителів, так і для багатьох  гостей, що мають можливість його відвідати та помилуватись його красою. 

Розумівку безперечно можна назвати одним із культурно-історичних центрів нашого району. Крім того, що громада цінує пам’ять про свою історію, видатних земляків, вона не зупиняється у своєму розвитку сьогодні і завжди має плани на перспективу. Далі

Внаслідок катастрофи військового літака АН-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня 2020 року поблизу м.Чугуєва Харківської області загинули  військовослужбовці Повітряних Сил Збройних Сил України.

Ця страшна трагедія сколихнула всю Україну. Назавжди залишились у небі військові льотчики та курсанти Університету повітряних сил імені І.Кожедуба.

Жахлива втрата неймовірним болем пронизує серце та наповнює його невимовним смутком. Схиляємо голови у жалобі за передчасно обірваними долями.

Висловлюємо співчуття і бажаємо сил рідним і близьким загиблих, а пораненому – мужності і витривалості в боротьбі за життя.

Олександрівці – 399!

26 вересня Олександрівка відсвяткувала 399 річницю.

Відповідно до Указу Президента України від 26 вересня 2020 року №410/2020 у зв’язку із трагедією, що сталася внаслідок катастрофи військового літака АН-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня 2020 року поблизу м.Чугуєва Харківської області та призвела до загибелі військовослужбовців Повітряних Сил Збройних Сил України, з метою вшанування пам’яті загиблих  26 вересня 2020 року в Україні оголошено днем жалоби.

Тому, всі святкові заходи, які було заплановано на День селища, відмінено. Далі

Дорогі Олександрівці!

Щиро вітаю вас  з Днем селища!

У це свято кожен його житель відчуває себе частиною великої родини, частиною своєї могутньої Батьківщини. Усі ми об’єднані любов’ю до нашого селища, працею, добром, милосердям.

Наше  охайне містечко споконвіку славилося неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми. Далі

Веpесневі сaмоцвіти

24 вересня у Кропивницькому в рамках святкування Всеукpaїнського теaтpaльного фестивaлю “Веpесневі сaмоцвіти” відбувся хоровий флешмоб «Їхали козаченьки степом, долиною» та галаконцерт кращих хорових колективів області. Від Олександрівщини 24 вересня участь у заходах на Театральній площі взяли народний аматорський хор «Тясмин», керівник Олексій Заєць та народний аматорський театр малих форм «Голос часу», керівник Ірина Гриневич, Олександрівського районного будинку культури. Далі