Адміністративна відповідальність громадян України за сприяння іноземцям в порушенні правил перебування на території України

Під час заходів з протидії нелегальній міграції працівниками Олександрівського РС УДМС України в Кіровоградській області нерідко виявляють громадян України, котрі в той чи інший спосіб сприяють незаконному перебуванню іноземців на території нашої країни. При цьому переважна більшість громадян зазвичай не має уявлення про адміністративну відповідальність, що настає за такі дії.

Тому,  нагадуємо¸що відповідно до ст. 204 КУпАП, «Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів» тягнуть за собою накладення штрафу розміром від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів громадян – тобто від 1700 до 3400 тис. грн. 

Санкція статті 205 КУпАП – «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців та осіб без громадянства» – передбачає попередження або накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – тобто від 340 до 680  гривень. 

«Порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг», згідно вимог статті 206 КУпАП передбачає штрафні санкції від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян – тобто від 5100 до 8500 тисяч гривень.

Олександрівський РС УДМС  України в Кіровоградській області

Кількість переглядів: 14