Афганістан… Трагічна сторінка

Афганська війна – невід’ємна частина нашого минулого. З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану у Розумівській сільській бібліотеці пройшла героїко-патріотична година “Вже стільки років  проминуло, а біль у серці б’є і б’є”, на якій розповідалося про страшні наслідки тієї війни”.

Разом з сільським головою Миколою Христенком громада села Розумівка   вшановували пам’ять земляка Василя Зеленька, який загинув в Афганістані 2 березня 1985 року, виконуючи інтернаціональний обов’язок.   На сільському кладовищі односельці  поклали квіти до могили Василя Зеленька та вшанували пам’ять про нього хвилиною мовчання… .

26 лютого 1985 року Вася написав листа рідним. Коротко розповів, як проходить служба, привітав маму і сестричку з наступаючим 8 березня. “Вибачте, листівки не знайшов, тому поздоровлю малюнком”, – повідомляв він і додав на аркуші власноруч намальовані квіти. Цей лист з далекого Афганістану був ще у дорозі, а випередила його похоронка з болючими і гіркими словами – Ваш син Зеленько Василь, виконуючи інтернаціональний обов’язок, загинув смертю хоробрих 2 березня 1985 року…

Кількість переглядів: 22