Андрій Лапа побував у Несватковому

26 лютого голова райдержадміністрації Андрій Лапа спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Анатолієм Каражбеєм побували з робочим візитом у с. Несваткове. Спілкуючись з секретарем сільської ради  Аллою Торовик та працівниками сільської ради, керівники району обговорили проблемні питання території та шляхи їх спільного вирішення. Зокрема, функціонування закладів освіти та охорони здоров’я, поточного ремонту місцевих доріг, вуличного освітлення тощо.

Також було обговорено роботу місцевої влади у напрямку наповнення місцевого бюджету.

Перебуваючи у Несватковому, Андрій Лапа та Анатолій Каражбей відвідали Несватківську філію КЗ “Олександрівське НВО №2”, де директор школи Олександра Сергійчук ознайомила голову райдержадміністрації з функціонуванням сільської школи.

Керівники району оглянули навчальні кабінети, поспілкувалися з педагогічним колективом та технічними  працівниками закладу.

Спільно з секретарем Несватківської сільської ради Аллою Торовик керівники району побували у місцевому ФАПі. Зокрема, спілкуючись з завідуючим закладу, депутатом районної ради Володимиром Басюком,  керівники району обговорили особливості та проблемні питання впровадження медичної реформи у сільській місцевості.

Кількість переглядів: 51