Андрій Лапа та Григорій Гончаренко відвідали головні медичні установи району

12 лютого голова райдержадміністрації Андрій Лапа та голова районної ради Григорій Гончаренко відвідали КНП “ЦРЛ Олександрівського району”. Керівники району ознайомилися з роботою відділень закладу, разом з директором КНП Аллою Гресь та лікарями обговорили особливості впровадження в районі медичної реформи, зокрема її вторинної ланки, яке розпочнеться з квітня 2020 року. Директор КНП “ЦРЛ Олександрівського району” Алла Гресь повідомила, що в цілому головний медичний заклад району готовий до роботи у новому форматі.

Андрій Лапа та Григорій Гончаренко оглянули відремонтоване неврологічне відділення ЦРЛ та разом з керівництвом та медичним персоналом обговорили ряд проблемних питань, серед яких продовження ремонту відділень закладу. Так, вже розроблено проектно-кошторисну документацію на ремонт терапевтичного відділення.

Відвідали керівники району і КНП “ЦПМСД Олександрівського району”. Серед проблемних питань, які були порушені під час спілкування з головним лікарем ЦПМСД Олександром Зубахою та медичним персоналом, основним було питання функціонування закладів охорони здоров’я у сільській місцевості, зокрема фінансові аспекти діяльності ФАПів та медичних амбулаторій.

Кількість переглядів: 55