Армія з народом

На початку травня  військова частина  А- 0981, що дислокується на території  Олександрівського району, відзначає чергову річницю з дня свого заснування.   Формування військової частини  розпочалося в травні  1960 року.  У серпні 1969  військова частина була прийнята Державною комісією і приступила  до виконання  своїх безпосередніх завдань по обороні країни.  За заслуги в захисті Батьківщини, досягнення в бойовій і політичній підготовці  військова частина нагороджена орденом Червоного Прапора. У липні 1985 року військовій частині  вручений Бойовий Прапор.

У вересні  1993 року особовий склад  військової частини прийняв присягу  на вірність народу України, а сама частина увійшла до складу  Збройних сил України.

У святкових урочистостях з нагоди 54-ї річниці  військової частини  взяли  участь   представники районної влади – заступник голови районної ради Олександр Невмержицький та радник голови районної державної адміністрації Василь Кириченко.  Вони привітали  зі святом особовий склад частини, колишніх військовослужбовців і вручили вітальну адресу керівництву військової частини. 

Кількість переглядів: 87