Безробітні Кіровоградщині можуть безкоштовнонавчитися крамарській майстерності

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба  у продавцях продовольчих товарів.

Якщо Ви хочете працювати за даною професією, але у Вас немає відповідного фаху – служба зайнятості готова Вам допомогти.

У жовтні поточного року Кіровоградський обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Луганського центру професійно-технічної освіти безробітних громадян професії «Продавець продовольчих товарів». Фактично навчальний заклад знаходиться в місті Сєвєродонецьк. Розпочинається навчання з 28 жовтня, термін навчання 4,3 міс.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Громадяни,  яких зацікавили пропозиції щодо проходження професійного навчання, можуть звертатися до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості за місцем перебування.

Слід пам’ятати, що здобувши професію, яка є актуальною на ринку праці, шукачі роботи значно підвищують власні шанси на успішне працевлаштування. Так, наразі актуальними є 23 вакансії для продавців продовольчих товарів. Роботодавці Кіровоградщини пропонують своїм працівникам від 4173 грн до 6000 грн.

Кількість переглядів: 2