Безробітні Кіровоградщини можуть долучитись до індустрії краси

Індустрія краси невпинно розвивається. І професії фахівців, які працюють у цій сфері, завжди були затребуваними та цінувалися клієнтами. Адже, як кажуть в народі, додати краси зовнішньому вигляду людині можуть два майстри: один з них манікюрник, другий – перукар.

Сучасні перукар та манікюрник повинні бути не тільки майстрами своєї справи, але й трохи хіміками, тобто розбиратися в складі косметичних продуктів, які вони наноситимуть на волосся та нігті клієнта. Питання краси хвилює, хвилювало, й буде хвилювати людей у всі часи. Людина, яка задоволена своїм зовнішнім виглядом, завжди впевнено почувається у суспільстві, більш активна, енергійна та щаслива.

У листопаді поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Сумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітних громадян професії «манікюрник» та «перукар-модельєр»,які є затребуваними на регіональному ринку праці. Навчання розпочинається з 5листопадапоточного року та триватиме 4,5 міс. професією «манікюрник», й 4,8 міс. –за професією «перукар-модельєр».

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо Вас зацікавилиці професії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, а також філій обласного центру зайнятості.

Кількість переглядів: 2