Безробітні Кіровоградщини можуть стати фахівцями банківської сфери

На Кіровоградщині відкритими є понад 40 вакансій у банківських установах

 Банківська сфера – одна з найважливіших галузей у кожній країні. Саме від стабільної роботи фінансової системи та банків залежать добробут населення та його впевненість у майбутньому. Робота в банківській сфері престижна та надзвичайно відповідальна, адже вона пов’язана не лише з фінансами, а й з довірою людей.

В умовах постійної конкуренції на ринку банківських послуг, Понад 140 тисяч українців працюють у банківській сфері, а їхній дохід, за даними Держстату, приблизно у два рази вищий від середнього по країні, середня зарплата у фінансовому секторі перевищує 13 тисяч гривень.

Наразі банківські установи Кіровоградщини потребують42 фахівців. Так, працівники потрібні АТ «Сбербанк»,Філії акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» у м. Кропивницькому та Філії– Кіровоградського обласного управління АТ «Ощадбанк».

Серед вакансій:керуючий відділенням, завідувач сектору, заступник начальника відділу,інженер, касир (в банку)  та ін.Заробітна плата від 5500 до 24700 грн.

Фахівці потрібні у Кропивницькому,Олександрійському,Світловодському, Знам’янському, Бобринецькому, Гайворонському, Голованівському, Вільшанському, Добровеличківському, Петрівському, Олександрівському, Онуфріївському та Устинівському районах Кіровоградщини.

Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Кількість переглядів: 1