Безробітні Кіровоградщини можуть стати начальниками відділень зв’язку

На Кіровоградщині потрібні 30 начальників відділень зв’язку

 ПАТ «Укрпошта», один з провідних роботодавців Кіровоградщини, пропонує шукачам роботи 30 вакансій начальників відділень зв’язку.

ПАТ «Укрпошта»це найбільша мережа поштового сполучення, яке налічує 11 500 відділень, що забезпечують покриття у 100% населених пунктів України. Тож у всіх охочих стати частиною цієї великої команди (понад 70 000 працівників щодня приймають, сортують, доставляють, організовують, аналізують та допомагають клієнтам) є можливість працювати поблизу свого дому.

Актуальними є вакансії начальників відділень зв’язку«Укрпошти»Кропивницькому (9 вакансій), Компаніївському (5 вакансій),по 3 вакансії у Голованівському, Знам’янському та Петрівському районах, а також по 1 вакансії у Благовіщенському, Бобринецькому, Добровеличківському,Олександрівському,Онуфріївському,Новомиргородському, Новоукраїнському районах Кіровоградщини.

Начальникам відділень зв’язку ПАТ «Укрпошта» пропонується заробітна плата від 4205 до 7500 грн. Також вакантними є 10 робочих місць з неповною зайнятістю та заробітною платою від 2434до 4149 грн.

Робота в Укрпошті – унікальна можливість долучитись до реформи державної компанії, яка на очах перетворюється на успішного гравця на ринку.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Кількість переглядів: 2