Безробітним Знам’янщини презентували вакансії Нацполіції

З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця, днями у приміщенні Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для добору кандидатів на службу до Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області. Участь у заході узяли 11 шукачів роботи.

Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Знам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Максим Свириденко презентував безробітним службу в поліції та детально ознайомив з умовами вступу до лав Національної поліції. Учасники міні-ярмарку вакансій дізнались про вимоги до претендентів, деталі проведення конкурсного відбору та терміни проведення конкурсів.Також представник Нацполіції розповів про можливість подання електронної анкети на офіційному сайті ГУНП.

Безробітні активно цікавилася перспективами кар’єрного росту, соціальним пакетом та особливостями служби в поліції.

У результаті проведення міні-ярмарку особи, зацікавлені запропонованими вакансіями, були запрошені для подальшої співбесіди з керівництвом Знам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Кількість переглядів: 1