Бізнес Кіровоградської області направив на соціальні виплати майже 1,5 мільярди гривень ЄСВ

Саме таку суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування спрямували суб’єкти господарювання Кіровоградської області до бюджету у січні-вересні поточного року. Прогнозні показники виконанні на 104,8відс., додатково надійшло 67,8 млн.гривень.

За словами в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Тетяни Гавренкової, у вересні поточного року платниками сплачено 170,8 млн. гривень ЄСВ, що на 14,9 млн. гривень більше встановленого завдання. Виконання індикативних показників за даний період становить 109,5 відсотків.

Єдиний соціальний внесок є основним джерелом соціальних виплат на фінансування державних гарантій для незахищених верств населення. Саме тому для податківців нашої області одним із головних пріоритетів роботи є стабільність і повнота акумуляції до бюджету саме цього платежу.

Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати.

Кількість переглядів: 0