Благоустрій територій

На оперативній нараді, яку 3 серпня провів голова райдержадміністрації Андрій Лапа, розглянуто питання про благоустрій територій та стан житлово-комунального господарства району.

Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації повідомив, що 7 серпня по всіх населених пунктах району буде проведено День благоустрою, щоби до Державних свят, які ми відзначаємо наприкінці серпня, села та селища району мали охайний та доглянутий вид. Керівник району запросив керівників підприємств, установ та організацій, сільських та селищних рад, всіх небайдужих жителів району долучитися до Дня благоустрою.

Як поінформував заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, в Олександрівському районі у 2020 році проводяться наступні роботи з благоустрою: ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та упорядкування прилеглих територій, вулиць та доріг населених пунктів (доріг, тротуарів), очищення сміття вздовж доріг загального користування в межах населених пунктів, очищення від сміття берегів річок, озер, ставків, упорядкування парків та скверів, дитячих та спортивних майданчиків, упорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків, кладовищ та братських могил, озеленення населених пунктів району (висадження дерев та кущів), здійснення поточних ремонтів доріг комунальної форми власності та реконструкція мереж зовнішнього освітлення.

Фінансування даних заходів проводиться за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища, місцевих бюджетів, а також із залученням спонсорських коштів сільськогосподарських підприємств.

У 2020 році на здійснення заходів з охорони навколишнього природного середовища району, в тому числі на озеленення населених пунктів району використано – 302,5 тис грн.. місцевих бюджетів, з них – 200,0 тис грн. кошти екологічного податку, за рахунок яких було здійснено комплекс – заходів з озеленення селища Олександрівка, висаджено близько 33 видів багаторічних насаджень у кількості 3 тис одиниць.  

Сільськими та селищними радами району у 2020 році передбачені кошти на проведення поточних ремонтів доріг комунальної власності в сумі 3584,0 тис. грн.

Станом на липень 2020 року використано – 1729,0 тис. грн., проведено поточний ремонт вулично-шляхової мережі на площі орієнтовно 7,0 тис м2.

На проведення робіт з відновлення мереж зовнішнього освітлення місцевими бюджетами сільських/селищних рад профінансовано 1132,0 тис. грн.,

Станом на липень 2020 року встановлено 150 світлоточок та 12,6 км електродроту.

Кількість переглядів: 20