Близько 200 українських будівельників вирушили на роботу до Ізраїлю. Серед них двоє з Кіровоградщини

Після тривалої перерви українські будівельники працевлаштовані у Ізраїлі
Двоє мешканців Кіровоградщини працевлаштувались у Ізраїлі

Днями (06. 08. 2020 р.) перша група із 187 працівників, після довгого очікування, спричиненого карантинними заходами внаслідок пандемії COVID-19 у Світі, успішно працевлаштована в Державі Ізраїль!
У рамках Угоди, ізраїльські роботодавці забезпечили українських працівників місцем роботи на будівництві. Кожен працівник захищений та працює за контрактом та відкритою робочою візою В/1.

До групи увійшли представники різних областей України, віком від 21 до 55 років. Серед них і двоє мешканців Кіровоградщини (будівельники з Долинської та Новомиргорода).
З метою захисту життя та здоров’я українських працівників в умовах карантину, роботодавці повністю взяли на себе організацію 14-денної обсервації: забезпечили працівників безкоштовним трансфером з аеропорту до місця обсервації, орендували за власний кошт житло, забезпечують харчуванням, підключенням до Інтернету та телефонного зв’язку. Уся група уже розселена. Після карантину українські працівники одразу розпочнуть роботу.
У випадку необхідності працівник може звернутися до координатора, закріпленого за ним, або до представника по правам іноземних працівників Міністерства Праці Держави Ізраїль чи за телефоном Кол-Центру Центру Міжнародної Міграції та Інтеграції та Управління Народонаселення і Міграції, що працює спеціально для іноземних працівників у Ізраїлі.
Тим часом в Україні продовжується набір групи будівельників на V тур працевлаштування у Ізраїлі за вакансіями:
арматурник
опалубник
штукатур
плиточник
Подати заявку на офіційне працевлаштування у Державі Ізраїль за вакансіями арматурник, опалубник, плиточник та штукатур можна у будь-якому центрі зайнятості Кіровоградщини.
За більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на сайті або за телефонами:
097 2025588
093 2025588
http://israeljobofficial.org.ua/
Усі консультації надаються БЕЗКОШТОВНО!
Довідково:
Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам у рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована Законом № 1747-VIII від 16.11.2016).

Кількість переглядів: 1