Близько 300 громадян України працевлаштовані цьогоріч через ПАЗ

Майже 300 громадян України працевлаштовані до Польщі та Німеччини через приватні агенства

У Кіровоградському обласному центрі зайнятості повідомляють, що працівниками опрацьована звітність ПАЗ Кіровоградської області за II квартал 2020 року. За посередництвом 2 ліцензованих агентств зайнятості працевлаштовано за кордоном 141 громадянина (3 в Республіці Польща, 138 в ФРН, в першому кварталі було працевлаштовано 147 громадян).

Агентствами трудового лізингу направлено 8 найманих працівників на роботу до 4 роботодавців. У межах України посередницькі послуги з працевлаштування на надавались.
Нагадаємо, що посередницькі послуги з працевлаштування, окрім державної служби зайнятості, надають шукачам роботи приватні агентства зайнятості (ПАЗ). Такі агентства поділяються на три види – суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні; суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном (ліцензовані агентства зайнятості); суб’єкти господарювання, які наймають працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця (агентства трудового лізингу).
Всі три різновиди ПАЗ мають щоквартально надавати до державної служби зайнятості відомості про чисельність працевлаштованих ними осіб за формою звітності № 1-ПА.

Кількість переглядів: 1