Bookcrossing в Олександрівці

В Олександрівці,  у рамках проекту #ГуртомДоЗагальногоДобра, розпочато облаштування “Будинку мандруючих книг” – зони Bookcrossing. Хатинка з книжками, олівцями, розмальовками та іншими цікавинками буде розміщена  біля дитячого майданчика поряд з Дитячо-юнацькою спортивною школою.  Згодом, жителі нашого містечка матимуть змогу читати цікаві книжки, або ж взявши книжку додому, замінити її на іншу. А розвивати свої творчі здібності зможуть маленькі жителі Олександрівки, використовуючи олівці та розмальовки з будинку книг.

Ще один “Будинок мандруючих книг” заплановано встановити біля дитячого майданчика на стадіоні ім. Шишки.

Bookcrossing  це хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу. Bookcrossing — це процес звільнення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає (звільняє) її у громадському місці (парк, кафе), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес. В українському перекладі, рух має назву книгооберт.

Bookcrossing спростовує теорію про те, що друкована книга доживає свій вік. Незважаючи на масове використання електронних носіїв, ніщо не замінить шелесту сторінок і зворушливих нотаток на полях. Популярний кніговорот – це не просто обмін, але й нові емоції, спілкування і знайомства: у книгах часто знаходять листи-послання, листівки, фотокартки та адреси попередніх читачів.

Кількість переглядів: 20