Будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг в районі

Про стан виконання робіт з будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг в районі на оперативній нараді, яку 9 вересня провів перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, доповіла начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Тетяна Юрченко.

За її словами, станом на 06 вересня 2019 року в Олександрівському районі завершені роботи з поточного середнього ремонту доріг місцевого значення на дорогах:

– Олександрівка-Омельгород-Михайлівка у межах села Бірки (вартість робіт    2,6 млн. грн.) виконавець робіт за  результатами тендерних торгів філія Олександрівський райавтодор;

– Бандурове-Голикове між цими селами (вартість робіт 2,8 млн. грн.). ТОВ “ГЕЛОР ГРУП” виконавець робіт;

– Букварка до а/д Н-14 – Єлизаветградка на окремих ділянках дороги (вартість робіт 3,9 млн. грн.) виконавець робіт ТОВ “ГЕЛОР ГРУП”;

У серпні 2019 року проводилися ремонтні роботи на дорозі:

– Олександрівка – Медведівка  (вартість робіт складає 1600 тис. грн.) відремонтовано майже 50% від запланованого. Вартість виконаних робіт склала   700 тис. грн. – виконавець робіт філія Олександрівський райавтодор;

У вересні місяці 2019 року очікується проведення поточного середнього ремонту на окремих ділянках доріг місцевого значення на дорогах:

– Красносілка-Родниківка протяжністю 900 м. (вартість робіт 2,5 млн. грн.) виконавець робіт ТОВ “ГЕЛОР ГРУП”;

– Олександрівка-Медведівка протяжністю 350 м.  (вартість робіт 0,9 млн. грн.) філія Олександрівський райавтодор.

Також, проводяться тендерні торги щодо поточного середнього ремонту     вул. Дружби, вул. Незалежності України (від перехрестя з Н-14 до перехрестя з Н-01) в   смт Олександрівка – (ділянки дороги у смт Олександрівці від АЗС “Shell” до автостанції) (очікувана вартість робіт 5,6 млн. грн.). На даний час подано 8 тендерних пропозицій, допущено до участі у тендерних торгах 2 учасники, а саме ДП Кіровоградський облавтодор та ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП».

Окрім того, по вул. Вишневій в смт Олександрівці (від районного суду до перехрестя з  вул. Гагаріна.), яка не була включена до плану робіт об’єктів капітального, середнього та поточного  ремонту за рахунок державного бюджету на 2019 рік, частково виконано капітальний та ямковий ремонт  за рахунок коштів бюджету Олександрівської селищної ради.

Кількість переглядів: 44