Будівництво овочесховища

  2 серпня голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв в рамках виконання завдань президента України щодо розвитку будівельної галузі. побував на будівництві овочесховища в селі Підлісному, яке зводить ФГ ”Агроекохолод”. 

  „Будівельна галузь — основа розвитку будь-якої країни. Її роль в економіці важко переоцінити, особливо у важкі кризові часи. Тому владі на місцях слід приділити особливу увагу виконанню в районі завдань Президента України Віктора Януковича щодо розвитку саме будівельної галузі” – зазначив Валерій Авксентьєв зустрічаючись з будівельниками.

  Керівник району цікавився ходом будівельних робіт, оглянув зведене виробниче приміщення, спілкувався з  виконробом та будівельниками. Нове  потужне овочесховище  планується ввести в експлуатацію вже восени цього року. Новобудова зводиться на виконання програми „Центральний регіон-2015. Економічний та соціальний розвиток Олександрівського району на період до 2015 року” і  буде одним з найбільших переробних підприємств у районі.

Кількість переглядів: 117