Бути здоровими, любити Україну, мати чуйне серце

2 травня традиційно вже вчетверте в Олександрівці відбувся благодійний пробіг „За здоровий спосіб життя”.

Свого часу його організаторами виступали депутати районної ради Микола Марфула та Андрій Лаврусь. І традицію цю тепер щороку продовжує Андрій Лаврусь.

На цю  акцію зібралися люди різних поколінь та найбільше серед них було молоді, школярів.

Друзі, Стас Ніколенко, учень 5-Б класу Олександрівського НВК №3 та Сергій Матко і Валентин Рискаль, учні 6-А класу Олександрівського НВК №2, прийшли взяти участь у благодійному пробігу ще задовго до його початку. Кажуть, що дуже люблять спорт і тому не змогли пропустити цей масовий захід. Стас признався, що вже втретє бере участь у такому пробігу.

Селищний голова Василь Захаров прийшов на акцію з внуком Сашком та сином Яном.

Голова районної ради, відомий у районі тренер і спортсмен, Микола Марфула долучився до благодійного пробігу разом зі своїми вихованцями з Соснівської школи. Словом, зійшлися всі, хто любить спорт, здоровий спосіб життя, хто прагне вирости гідним громадянином України. Адже мета пробігу – не лише пропаганда здорового способу життя та благодійна допомога, цього разу на лікування нашого земляка Антона Натальченка, а й виховання патріотизму та любові до своєї країни. Саме на цьому у своїх виступах-вітаннях наголошували голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка, голова районної ради Микола Марфула та безпосередній організатор пробігу, депутат районної  ради Андрій Лаврусь.

Розпочали і звершили пробіг учасники виконанням Державного Гімну України. Маршрут пробігу пролягав  вулицями Леліна, Шевченка, Гагаріна-Леніна. Колону бігунів прикрашали Державні прапори України та велике гасло „Благодійний  пробіг За здоровий спосіб життя”.

Оскільки пробіг мав благодійну мету, то зібрані кошти у сумі 2220 гривень організатори передадуть родині Антона Натальченка на його лікування.

/p

Кількість переглядів: 107