Четверта районна спартакіада

12 червня на стадіоні ім. Шишки в смт Олександрівці вчетверте відбулася районна спартакіада, участь у якій взяли державні службовці та працівники місцевого самоврядування, освітяни району, правоохоронці та працівники ВЦ 104, лікарі, лісівники та рятувальники.

З початком змагань всіх привітали голова Олександрівської районної державної адміністрації Ольга Борота та голова районної ради Григорій Гончаренко. Вони побажала всім учасникам гарного настрою та відмінних результатів у цих змаганнях. Адже  головним їх завданням є пропаганда здорового способу життя та організація корисного і активного відпочинку.

Змагалися команди у таких видах спорту як міні-футбол, настільний теніс, волейбол, дартс, шахи, шашки та перетягування линви.

У напруженій боротьбі кожна з команд показала  гарні результати у різних видах спорту. Зокрема, в одному з найпопулярніших видів спорту серед службовців – міні-футболі, кращою, вже традиційно, була команда працівників освіти, Найвправнішими волейболістами стали теж збірна команда районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування. У шахи серед жінок перше місце здобули медики, а от серед чоловіків, вперше в історії районних змагань, перше місце між собою поділили одразу чотири гравці – лісівники, держслужбовці, освітяни та представники поліції.

Мітко кидали дротики у дартсі медики та освітяни.

У шашках проявили майстерність – освітяни та держслужбовці.

У настільному тенісі не було рівних командам ВЦ – 104 та рятівникам.

Цікавим і напруженим стало змагання з перетягування линви, де у безкомпромісній боротьбі лісівники поступилися у фіналі збірній команді районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування, а третіми стали освітяни.

Отже, у загальному підсумку бронзовими призерами стали працівники ДП “Олександрівське лісове господарство”, друге місце посіла команда освітян, а переможцями спартакіади стали збірна команда районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування.

Командам-переможцям та спортсменам, які вибороли призові місця індивідуально, були вручені грамоти та подарунки.

Кількість переглядів: 77