Чорнобиль… Чорна біль нашої землі…

І скільки б не пройшло років, ці слова гірким присмаком відчуватимуться на наших губах і в наших серцях.

Так, 25 квітня, напередодні дня Чорнобильської катастрофи, в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівського району проведено годину-пам’ять того жахливого квітневого дня 1986 року «Гірчить Чорнобиль крізь роки».

На зустріч були запрошені люди, які не думали про свою безпеку, про своє здоров’я – вони виконували військовий та громадянський обов’язок перед Батьківщиною, перед кожним із нас – не шкодуючи ні себе, ні свого життя. Це ліквідатори, інваліди ЧАЕС, пожежники, військові, медичні працівники, керівники структурних підрозділів, водії, прості громадяни. За це їм шана і повага!

На зустріч зі словами підтримки завітали керівники нашого району, які, по мірі своєї можливості та професійного обов’язку, допомагають даній категорії людей, а саме: голова Олександрівської районної ради Григорій Гончаренко; керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександрівської селищної ради Богдан  Еміров; начальник відділу по обслуговуванню громадян потерпілих від Чорнобильської катастрофи Ольга  Загинайко; помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Катерина  Бондаренко, яка від імені депутата вручила кільком ліквідаторам подяки та подарунки.

Атмосферу наповнюваності для присутніх, своїми виступами, створили аматори міського будинку культури.

Зустріч відбулась у теплій, дружній атмосфері спілкувань.

Кількість переглядів: 26