Давайте боротися разом!

До основних пріоритетних напрямків роботи управління захисту економіки Департаменту захисту економіки Національної поліції України належить протидія корупції та хабарництву.

Питання протидії даним видам злочинів є надзвичайно актуальним як для держави в цілому, так і для Кіровоградщини зокрема. Корупцію визнано однією з найбільш значущих глобальних проблем держави, яка занадто дорого коштує нашій країні і народу як в матеріальному, так і в духовному вимірах.

Вже розроблена і діє система заходів протидії і боротьби з цим явищем, створена та удосконалюється нормативна база по боротьбі з корупційними проявами, хабарництвом та посадовими злочинами.

Громадяни Кіровоградщини, які стали жертвою свавілля чиновників, що проявляється в корупційних зазіханнях, а також хабарництві з боку посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, контролюючих органів і судової гілки влади мають можливість звернутися до управління захисту економіки у Кіровоградській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Кількість переглядів: 6