Демобілізовані військові перекрили дорогу

Сьогодні, 15 жовтня 2015 року демобілізовані військові 55-го окремого автомобільного батальйону “Чорний ліс” перекрили дорогу до військової частини військового підрозділу, що базується в смт. Лісове Олександрівського району. Головною вимогою мітенгувальніків було питання отримання статусу учасників бойових дій.

З демобілізованими військовими військовий комісар Знам’янського військового комісаріату, підполковник Олександр Чижма, бувший і теперішній командир 55-го окремого автомобільного батальйону, які вислухали та надали пояснення присутнім по питанню оформлення документів для отримання статусу учасника бойових дій.

На зустрічі була присутня голова районної державної адміністрації Ольга Борота, яка ознайомилася з соціальнл-побутовими умовами проходження служби військовими.

Командиром 55-го окремого автомобільного батальйону були оголошені списки військових, яким були уже видані посвідчення, чиї документи відправлені на комісію для отримання статусу учасника бойових дій.

Документи, які повернулися на доопрацювання були роздані присутнім військовослужбовцям для подальшого оформлення і отримання статусу учасника бойових дій за допомогою військового комісаріату.

На даний час рух на територію військової частини розблоковано.

Кількість переглядів: 119