День літньої людини

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. Саме в цей день в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівського району відбувся урочистий захід, приурочений цій теплій даті.

На свято з поздоровленнями та побажаннями завітали керівник апарату Олександрівської районної державної адміністрації Микола Старченко, заступник голови районної ради Сергій Перевезій, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Катерина Бондаренко, яка вручила святковий торт від депутата, начальник Олександрівського відділу обслуговування громадян Валентина Лепіть, директор територіального центру Любов Емірова.

Тепло привітали зі святом підопічних терцентру усі запрошені почесні гості та побажали їм міцного здоров’я, довголіття, добра та залишатись в душі та серці завжди молодими, бадьорими і веселими.

Атмосферу гарного святкового настрою присутнім створили своїми виступами вихованці Олександрівської музичної школи (вчитель І.Г. Фощій) та вокальний ансамбль районного будинку культури (керівник Олексій Заєць), веселу гумореску подарувала присутнім Ірина Гриневич.

Свято відбулось в теплій, дружній святковій атмосфері.

Кількість переглядів: 49