День пам’яті і скорботи

Чорною датою ввійшов в історію нашої держави день 22 червня 1941 року. Тоді рано-вранці фашистська Німеччина віроломно напала на Радянський Союз. З часу початку війни минає 71 рік, та нові покоління знову і знову переживають їх з болем у душі.

Мітинг-реквієм з нагоди відзначення в Україні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбувся в Олександрівці біля пам’ятника загиблим воїнам-землякам. У заході взяли участь голови районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та районної ради Василь Скляренко, їх заступники.

У колі шани односельчан – сивочолі ветерани Великої Вітчизняної війни, які кували перемогу в тилу і на фронті. До земляків зі словами скорботи і шани звернувся голова районної державної адміністрації В. Авксентьєв. На мітингу-реквіємі виступили також голова районної організації ветеранів України Василь Король, ветеран Великої Вітчизняної війни Петро Опанасенко.

Настоятель Свято-Успенської  церкви митрофорний протоієрей Володимир відправив поминальну панахиду за жертвами кривавої війни.

Працівники районного Будинку культури підготували музичну композицію, пісні часів Великої Вітчизняної війни виконав хор ветеранів.

Учасники мітингу-реквієму запалили свічки в пам’ять про загиблих, вшанували пам’ять жертв війни хвилиною мовчання, поклали квіти вдячності до пам’ятника воїнам-землякам.


Кількість переглядів: 68