День відкритих дверей в Олександрівському районному центрі зайнятості

В умовах жорсткої конкуренції на сучасному ринку праці найважливішим пріоритетом соціальної політики держави є збереження трудового потенціалу та соціальний захист населення від безробіття, особливо тих, хто не здатний ще конкурувати на рівних. До цієї категорії, насамперед, належить молодь. Служба зайнятості використовує різні механізми щодо вирішення актуальних проблем зайнятості зазначених осіб. Крім надання допомоги з підбору підходящої роботи, молоді люди безплатно отримують профінформаційні та профконсультаційні послуги щодо вибору професії з урахуванням потреб регіонального ринку праці, залучаються до участі в різних семінарах та ярмарках вакансій, навчаються складанню резюме тощо.

Відтак, 26 червня 2013 року в рамках проведення загальнообласного заходу служби зайнятості Олександрівським районним центром зайнятості було проведено День відкритих дверей щодо реалізації нових соціальних ініціатив Президента України (презентація послуг служби зайнятості) в частині сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем.

До участі долучилися представники органів влади, місцевого самоврядування, роботодавці, соціальні партнери, 90 безробітних осіб віком до 35 років, 60 осіб учнівської молоді.

Мета заходу пролягала у вирішенні одного з найголовніших питань сьогодення у сфері зайнятості населення – працевлаштування молоді на перше робоче місце, саме на цьому наполягає Президент України Віктор Янукович.

Так, задля сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем та у рамках загальнообласного заходу служби зайнятості – Дня відкритих дверей для молоді, спеціалістами Олександрівського районного центру зайнятості проведено засідання «Круглого столу» у напрямку соціального захисту від безробіття, семінар для роботодавців з питань компенсації витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні застрахованих безробітних, виїзну акцію до ДЗОВ «Жовтень», семінар «Молодь на ринку праці», міні-ярмарок вакансій,  на яких були обговорені такі питання основні проблеми молоді при працевлаштуванні, визначені можливі шляхи вирішення цих проблем тощо.

Учасники заходу активно ставили питання, висловлювали власну думку та дискутували стосовно тенденцій молодіжного ринку праці.

Спеціалісти центру зайнятості запропонували можливі шляхи вирішення проблеми працевлаштування молодих людей, у тому числі і на перше робоче місце.

Захід пройшов у формі відкритого діалогу та дав змогу дійти консенсусу в деяких питаннях зайнятості, як молодим спеціалістам, так і роботодавцям, зокрема в тому що потрібно бути активними у пошуку роботи, підвищенні кваліфікації, та мати змогу проявити себе під час стажування.

Загалом, протягом дня особистими консультантами було видано направлення на працевлаштування 9 безробітним, вік яких до 35 років, з них 3 на перше робоче місце.

Кількість переглядів: 85