Депутат звітував перед виборцями про виконані справи

Наприкінці вересня – початку жовтня в нашому районі з робочими поїздками перебуває народний Депутат України Олесь Довгий. Зокрема, 28-30 вересня Олесь Довгий провів зустрічі з громадами селищ Олександрівка, Лісове та Єлизаветградківка, сіл Красносілка, Ставидла, Родниківка, Несваткове, Голикове, Цвітна, Вищі Верещаки, Триліси, Стара Осота, Соснівка, Михайлівка, Ясинове.

4 жовтня народний обранець побував у Веселому, Бірках та Красносіллі. Зустрічаючись з жителями району, Олесь Довгий звітував про свою роботу у Верховній Раді України, виконані справи, спільно обговорював плани на майбутнє, а також відповідав на всі порушені під час зустрічей питання.

На зустрічах з народним депутатом були присутні голова райдержадміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей.

Перебуваючи в Олександрівці, Олесь Довгий відвідав та ознайомився з роботою інклюзивно-ресурсного центру в КЗ “Олександрівське НВО №1”. Саме за сприяння народного депутата були залучені кошти державного бюджету на обладнання  центру.

Також, народний депутат України побував на урочистостях з нагоди Дня вчителя, які відбулися у районному Будинку культури. Олесь Довгий привітав освітян району з наступаючим професійним святом та вручив подяки народного депутата. Окрім того, народний обранець зробив музичний подарунок усім педагогам Олександрівщини у вигляді виступу ансамблю народної та сучасної музики “Єлисавет – ретро” Кіровоградської обласної філармонії.

6 жовтня народний депутат України планує провести зустрічі з жителями сіл Буквар, Підлісне, Івангород, Бовтишка та Розумівка.

Кількість переглядів: 77