Депутати за конкретну роботу і конкретні справи без словесної риторики

У четвер, 10 липня, відбулася тридцять друга сесія районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради Миколи Марфули. У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації  Сергій Шпирка.

Депутати на пленарному засіданні затвердили звіт начальника фінансового управління Валентини Шиятої про виконання районного бюджету за перший квартал 2014 року. Сесією внесено також зміни до районного бюджету на 2014 рік. 

Депутати заслухали звіти про хід виконання ряду районних програм, зокрема про локалізацію та проведення боротьби з американським білим метеликом, амброзією полинолистою на території району, виконання комплексної програми розвитку аграрного сектора економіки на 2008-2015 роки, програми  зайнятості населення в січні – травні 2014 року.

На сесії прийнято рішення  про створення Трудових архівів при сільських, селищних радах.

Сесією делеговано нових членів від районної ради до складу редакційної колегії при районній газеті „Вперед” РВО ”Олександрівщина”. Затверджено на сесії також список присяжних Олександрівського районного суду.

До порядку денного сесії депутат Андрій Лаврусь вніс пропозицію про направлення Звернення до Президента України від депутатів Олександрівської районної ради на підтримку проведення антитерористичної операції на сході країни. Обговоривши пропоноване колегою звернення, більшість депутатів дійшли висновку про його недосконалість, непереконливість і, врешті, непотрібність на цей період і були майже одностайними в тому, що допомога нашим військовим має бути не словесною, а конкретною. На підтвердження цього голова райдержадміністрації Сергій Шпирка навів цифри, що громада району в тому числі і депутати, керівники підприємств, установ, організацій перерахували на благодійний рахунок підтримки військових більше 167 тисяч гривень. Зібрано і більше двох  тонн продуктів. Оце і є конкретна допомога і підтримка. Збір у районі коштів та продуктів для армії продовжується.

З усіх розглянутих питань на сесії прийнято рішення, які будуть оприлюднені в газеті.

Кількість переглядів: 163