Депутати прийняли звернення

2 грудня відбулася позачергова 26-а сесія Олександрівської районної ради шостого скликання. Участь у ній взяли голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та його заступники Ольга Борота і Людмила Литвин.

З доповіддю про звернення до Президента України, центральних органів влади, політичних сил та громадськості виступив голова районної ради Василь Скляренко. В обговоренні доповіді взяли участь депутати Ігор Рустамян, Валерій Корнєєв, Федір Шаповал, Костянтин Данов. Депутати одностайно прийняли звернення, яке подаємо нижче.

 У зверненні зокрема йдеться: “Події сьогодення викликають у кожного свідомого громадянина не лише острах, а й занепокоєння за життя громади, її жителів, життя власних сімей. Ми не можемо бути сторонніми спостерігачами і категорично засуджуємо будь-які насильницькі дії усіма сторонами конфлікту. Ми не можемо просто констатувати нагнітання ситуації та існування протистояння в державі. Результатом його подальшого поглиблення стане неминучий розкол суспільства і країни.

Україна,       як      незалежна, повноцінна держава, вибудовує конкурентоспроможну економіку з тим, щоб бути рівною серед рівних і на паритетних умовах стверджувати свій історичний вибір – вибір цивілізованого суспільства.

Звертаємось із закликом до Президента України не допустити намагання деструктивних сил дестабілізувати ситуацію в країні та забезпечити стабільність і об’єднання нашої держави; до правоохоронних органів – забезпечити належну охорону громадського правопорядку та недопущення конфліктів та протистояння у суспільстві; до представників усіх політичних сил та громадськості – не допустити проявів радикалізму та утриматися від провокацій.

Переконані, що консолідація всіх конструктивних сил – запорука динамічного, цивілізованого розвитку суспільства!”

Кількість переглядів: 70