Дерево кохання

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів. Воно надихало поетів і художників , музикантів і скульпторів на створення шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя. Не випадково існує багато чарівних легенд, обрядів, ритуалів, заснованих на цьому прекрасному почутті. Найромантичніше свято року – День Святого Валентина. Цього холодного дня навіть повітря сповнене любовю. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинками, які загубились десь серед юрби. Адже саме кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни. 

Напередодні свята в Єлизаветградківська селищна бібліотека запросила користувачів на творчу годину «Подаруй тепло душі своєї», де всі виготовляли різноманітні романтичні листівки.
   Кожен відвідувач, який завітав у цей день до бібліотеки, отримав «валентинки» – вітальні листівки у вигляді сердечок з добрими побажаннями.
Присутні взяли участь у акції “Валентинка читацьких симпатій”. На листівках у вигляді сердечок вони писали назву улюбленої книги та прикріплювали її на гілку «Дерева кохання»

Кількість переглядів: 12