Державна реєстрація СПД

Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців проводиться згідно Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” (далі – Закон) від 15.05.2003 року №755-IV.

Нижче приведено коротку інформацію про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб та про підтвердження відомостей про юридичну особу. За більш детальною інформацією звертатися до державного реєстратора Олександрівської районної державної адміністрації за адресою:смт Олександрівка, вул. Леніна, 78 каб. 10

Для заміни свідоцтва про державну реєстрацію державному реєстартору подається:

– для фізичних осіб-підприємців – свідоцтво про державну реєсьрацію, заповнена реєстраційна картка(форма №10) та пред’являється паспорт;

– для юридичних осіб – свідоцтво про державну реєстрацію, завповнена реєстраційна картка(форма №6) та паспорт особи, яка має право здійснювати юридичні дії від імені юридичної особи.

Для державної реєстрації фізичної особи, яка має намір стати підприємцем державному реєстратору подаються (надсилаються рекомендованим листом) такі документи:

– заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця(форма №10);

– копія довідки про включення заявника до Державного реєструфізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів;

– документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця (34 грн).

Якщо документи для проведення державної реєстрації подаються заявником особисто, державному реєстратору додатково пред’являється паспорт.

Для державної реєстрації юридичної особи державному реєстратору подаються (надсилаються рекомендованим листом) такі документи:

– заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації юридичної особи(форма №1);

– копію рішення засновників або уповноваженого ними органу про створення юридичної особи у випадках, передбачених законом;

– два примірники установчих документів;

– документ, що засвідчує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи (170 грн).

У випадках, що передбачені законами, крім документів, які передбачені вище, додатково подаються (надсилаються) ще деякі документи, перелік яких визначається ст. 24 Закону.

Якщо документи для проведення державної реєстрації подаються засновником або уповноваженою ним особою особисто, державному реєстратору додатково пред’являються паспорт та документ, що засвідчує його (її) повноваження.

Юридична особа щорічно, починаючи з наступного року з дати її державної реєстрації, протягом одного місяця зобов’язана подати (надіслати рекомендованим листом) державному реєстратору реєстраційну картку встановленого зразка про підтвердження відомостей про юридичну особу(форма №6).

Кількість переглядів: 140