Державні службовці навчаються

Протягом трьох днів 8, 9 та 10 червня спеціалісти Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кірово­градської обласної державної адміністрації провели методичний короткотерміновий семінар-навчання для окремих категорій державних службовців районної державної адміністрації, її управлінь і відділів, посадових осіб місцевого самоврядування районної та сільських рад.
    В ході семінару слухачі поглибили свої знання з таких питань як «Стратегія і тактика ефективного управління та превентивні заходи запобігання проявам корупції», «Співпраця органів нотаріату з органами місцевого самоврядування з питань реалізації права власності громадян на нерухоме майно», «Актуальні питання земельної реформи в Україні» та інше.
    Підсумки семінару підбили заступник директора Центру Ворона Сергій Павлович, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Степанович Невмер­жицький, заступник голови районної ради Анатолій Васильович Безпалий. З їх рук слухачі отримали свідоцтва про прослуханий курс.
Кількість переглядів: 80