Держпродспоживслужба інформує Одночасно в обігу

Тимчасово, до моменту повного забезпечення державних установ ветеринарно-санітарними паспортами (ВСП) встановленого зразка, в обігу одночасно перебуватимуть обидва паспорти – встановленого і невстановленого зразків.

При видачі ветеринарних документів ( довідок, свідоцтв, сертифікатів) на переміщення домашніх тварин будуть враховуватися дані ветеринарно-санітарних  обробок тварин, відповідних досліджень, щеплень та/або експертних висновків, наданих заявником, у т.ч. зазначених у невстановленій формі ветеринарно-санітарного паспорта, за умови, що строк їх дії на момент звернення фізичної особи до уповноваженої установи не вичерпаний. Не переносяться дані ветеринарно-санітарного паспорта не встановленого зразка, що стосується ветеринарних обробок, лабораторних досліджень та щеплень тварин до ВСП встановленого зразка, проте враховуються при видачі ветеринарних документів. Наповнення ВСП встановленого зразка новими відомостями про ветеринарні обробки тварин, лабораторні дослідження сироватки крові на наявність антитіл до збудника сказу тощо здійснюється після закінчення строків обробок та досліджень зазначених у ВСП невстановленого зразка.

ВСП встановленого зразка є адміністративною послугою, розмір плати якої визначено постановою КМУ від 9.06.2011р. № 641 « Про затвердження переліку платних  адміністративних послуг, які надаються Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів, органами та установами, що належать до сфери її управління, і розміру плати за їх надання»

Кількість переглядів: 6