Держпродспоживслужба району нагадує про необхідність дотримання повітряно-теплового режиму в закладах освітніх, лікувальних та соціальної сфери

Впродовж останніх днів середньодобова температура знижується, однак опалювальний сезон в районі ще не розпочався.

У зв’язку з цим Олександрівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області нагадує керівникам навчальних, лікувально-профілактичних закладів, закладів соціальної сфери про необхідність дотримання повітряно-теплового режиму відповідно до гігієнічних вимог.

Так, згідно з санітарними нормами, оптимальною температурою у групових осередках дошкільних навчальних закладів є +19-23°С, в класах і кабінетах загальноосвітніх навчальних закладів – +17-20°С, палатах лікувально-профілактичних закладів для дорослих – +20°С, післяопераційних палатах та палатах для новонароджених – +25°С.

Крім цього, з метою профілактики та недопущення погіршення епідемічної ситуації з грипу та гострих респіраторних захворювань в організованих колективах Держпродспоживслужба області рекомендує посилити протиепідемічний режим. Йдеться про недопущення до організованих колективів дітей з симптомами гострих респіраторних захворювань. У разі відсутності більше 20 відсотків дітей в групі чи класі необхідно вжити обмежувальні заходи.

Кількість переглядів: 0