Детективи у світі професій

Дуже часто можна почути вислів ”Молодь – майбутнє нашої країни”. Справді,молодь є нашим майбутнім,всі надії на нове покоління.Молоді люди повні сил, енергії ,планів на майбутнє. Кожній молодій людині хочеться кращого життя,великих досягнень.Найбільш ефективним заходом вирішення питання зайнятості молоді є не надання їй пільг і переваг, а підвищення її конкурентноспроможності на ринку праці.Та самостійно правильно зорієнтуватися,зробити належний вибір з урахуванням потреб ринку праці вдається далеко не всім молодим людям. Обрати майбутню професію- завдання складне,тим паче ,якщо цей вибір треба зробити відразу після закінчення школи,коли немає досвіду і сформованих уявлень по своє місце у житті.Професійна орієнтація сьогодні виступає пріоритетним напрямком у формуванні активної політики зайнятості,досягненні продуктивної  зайнятості населення.

Тому основним завдання заходу пізнавального характеру для молоді-профорієнтаційний квест ”ПРОФ-І-PLAI” проведеного Олександрівською районною філією Кіровоградського ОЦЗ спільно з обласним центром зайнятості 16 липня на базі  Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Жовтень” с. Бірки Олександрівського району Кіровоградської області з використанням мобільного центру професійної орієнтації було підвищення рівня проінформованості молодих людей про світ професій,їх вимоги до людини,умови оволодіння ними,перпективи працевлаштування та кар’єрного зростання,надання допомоги у визначенні найцікавішої і найперпективнішої сфери діяльності. До проведення заходу також були залучені спеціалісти ряду організацій  Олександрівського району,а саме:старший інспектор сектору моніторингу Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Петренко Світлана Іванівна та бібліотекар Олександрівської районної бібліотеки для дітей Рула Світлана Іванівна.

Основною метою даного заходу було дати можливість дітям спробувати себе у ролі детектива у світі професій і як результат- формування в них готовності до усвідомленого вибору професії з урахуванням власних бажань,можливостей та потреб ринку праці,підвищення інтересу до професій,яких потребують роботодавці.

Під час проходження квесту учасникам доводилось розгадувати шифри, ребуси, кросворди, розв’язувати квадрат. Кожне наступне завдання було неможливим без розшифрованої попередньої підказки. У ході гри діти дізнались про професійно-важливі якості, властиві людям різних професій, розширили знання про професійний світ та ознайомились з факторами, що впливають на вибір професії-стали “детективами”у світі професій.

Діти перевірили себе на вміння орієнтуватися у сучасних професіях та  відкрили для себе зміст перспективних професій.

Учасники гри отримали подарунки,які їм вручили заступник начальника відділу організації профорієнтації  Кіровоградського ОЦЗ  Баварська Яна Валеріївна та провідний фахівець з профорієнтації  Хлань Галина Вікторівна.

Кількість переглядів: 14