Дев’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання

19 квітня у залі засідань під головуванням  голови районної ради Григорія Гончаренка пройшла дев’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання. Участь у ній з 34 депутатів взяли 26. Також у роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ольга Борота, селищні та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

На сесії було заслухано звіт  про результати роботи Олександрівського відділення поліції Знам’янського ВП ГУНП в області за 2017 рік та за два місяці 2018 року, звіт головного лікаря Олександрівського районного центру первинної  медико-санітарної допомоги за 2017 рік та січень-березень 2018 року, а також про стан виконання Комплексної програми захисту населення Олександрівського району Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2016-2018 роки.

Депутати внесли зміни до рішення районної ради від  21 грудня 2017 року № 268 «Про районний бюджет на 2018 рік», районної комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень на 2016-2020 роки, Районної програми «Місцеві стимули» для медичних працівників на 2016-2020 роки, районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2020 роки, районної програми «Турбота – ХЛІБ» на 2018-2020 роки.

На сесії було затверджено  районну цільову програму територіальної оборони Олександрівського району на 2018-2019 роки, затверджено статути у новій редакції Олександрівської районної бібліотеки для дорослих, Олександрівської районної бібліотеки  для дітей, Олександрівського районного краєзнавчого музею та Олександрівського районного будинку культури. 

Також на пленарному засіданні було внесено зміни до Списку присяжних Олександрівського районного суду, прийнято рішення про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Бикова І.Є., відповідно до поданої заяви, а також затверджено технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, які перебувають у власності громадян для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Єлизаветградківської селищної ради.

Кількість переглядів: 55