Діти які перебувають у конфлікті із законом відвідали Олександрівський виправний центр №104

10 серпня для неповнолітніх клієнтів пробації, які перебувають на обліку Олександрівського районного сектору, було організовано екскурсію до  Державної установи «Олександрівського виправного центру (№104)». Для участі у заході було запрошено завідувача сектору юридичної роботи та звернень громадян апарату Олександрівської РДА Гуру Володимира Віталійовича. Основною метою проведення такого заходу є здійснення правової та профілактичної роботи, попередження вчинення підобліковими нових злочинів, а також показати, чим можуть закінчитися їхні необдумані протиправні вчинки, якщо вчасно не зупинитися.

Старший інспектор групи соціально-виховної та психологічної роботи капітан внутрішньої служби Сергій Рясик ознайомив присутніх з умовами відбування покарання засуджених. Неповнолітні відвідали жилий гуртожиток, їдальню та дисциплінарний ізолятор.

Діяльність працівників сектору з питань пробації спрямована на зниження рівня злочинності серед дітей, які перебувають у конфлікті з законом, запобігання їх рецидиву, тому такі форми виховної роботи є досить результативними.

Кількість переглядів: 34